Serwis solarium – Cassiopea

O NAS

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaprezentować naszą firmę, która wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży, przejmie i pomoże Wam w rozwiązaniu problemów z którymi się spotykacie podczas codziennej pracy w Waszych studiach.

Dewizą firmy “Cassiopea” jest profesjonalizm w kompleksowym doradztwie technicznym, obsłudze, jak i w dostarczanym wyposażeniu.

Jesteśmy bezpośrednim importerem lamp opalających renomowanych producentów a także wszelkich akcesoriów związanych z codzienną obsługą solarium: płyny do dezynfekcji, maty, okularki, podgłówki itp. Pośredniczymy również w przekazywaniu zużytych lamp do utylizacji. Wszystkie oferowane produkty są najwyższej jakości oraz posiadają wszelkie stosowne atesty.

Naszą ofertę cenową zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy sprzedaż ratalną oraz leasing.

Życząc Państwu wciąż zwiększającej się liczby klientów oddajemy do Waszej oceny ofertę zawartą na tej stronie. Ufamy, że spełnimy pokładane w nas oczekiwania.

Nasza firma od 2003 r. współpracuje z potentatem na solaryjnym rynku światowym firmą Cosmedico. Od 2010 r. jesteśmy jego autoryzowanym dealerem na Polskę. Współpracujemy również z firmami JK-Licht, JK-Soltron. Wszystkie towary z naszej oferty pochodzą z bezpośredniego importu.

magazyn urządzeń i lamp w siedzibie naszej firmy

wizyta w fabryce Narva

wizyta w fabryce Ergoline

Top