Serwis solarium – Cassiopea

Caribbean Bronze by Cosmedico

Caribbean Bronze jest serią lamp Cosmedico, spełniającą oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Bardzo szeroki wybór lamp z tej serii pozwala dobrać i dopasować idealne parametry do każdego urządzenia. Lampy Caribbean Bronze swoją jakością zdobywają serca klientów z powodzeniem już od 8 lat. To prawdziwa klasa Premium wśród wszystkich lamp do opalania.

Seria lamp Caribbean Bronze jest wzbogacona o lampy na długiej elektrodzie. Lampy z tej serii są sprawdzonym i niezawodnym produktem powstałym na bazie najlepszej dostępnej na rynku solaryjnym technologii VHR.Tehnoloia ta charakteryzuje się stabilnymi parametrami pracy lamp przez cały okres jej żywotności.

Lampy Caribbean Bronze Longlife oraz Exclusive skierowane są do osób oczekujących szybkich i zadowalających efektów opalania, połączonych ze znakomitym, długotrwałym i niezwykle głębokim zbrązowieniem skóry. Znakomita jakość, wydłużony cas pracy lampy, przy zachowaniu parametrów podanych przez producenta to niewątpliwe atuty, które zdecydują o wyborze tej lampy.

CB_SP160W

Caribbean Bronze VHR Exclusive

Nowa lampa w serii Caribbean Bronze. Gwarantowany efekt pięknej i długotrwałej opalenizny. Podobnie jak lampa Caribbean Bronze Longlife wyprodukowana została w technologi VHR. Jest to obecnie najbardziej zaawansowana technologia na runku solaryjnym. Lampa ta posiada długą elektrodę jak również strefę ochrony przed przegrzaniem na jej końcach co gwarantuje stabilne parametry pracy przez cały okres żywotności lampy. Wszystko to sprawia że lampa ta jest produktem o niezwykle wysokiej jakości. Lampa dostępna o mocy 160W oraz 200W współczynnik 2,6 UVB/UVA czas pracy 1000 godz.

Specyfikacja
VHR Exclusive 160W
POBIERZ PDF

 

CB_VHR160W

Caribbean Bronze VHR Longlife 160W

Prawdziwie brązujące lampy zapewniające intensywny efekt karaibskiej opalenizny. Lampa wyprodukowana w technologii VHR – obecnie najbardziej zaawansowanej technologii dostępnej na rynku. Długa elektroda i wydłużony czas pracy oraz stabilne parametry przez cały okres użytkowania lampy czyni ją nieskazitelną. Lampa ta spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Lampa dostępna o mocy 160W współczynnik 3,3 UVB/UVA czas pracy 1000 godz.

Specyfikacja
VHR Longlife 160W
POBIERZ PDF

 

CB_VHR160W

Caribbean Bronze Premium 160W

To najnowsze odkrycie w ekskluzywnej serii lamp Caribbean Bronze. Lampa stworzona w oparciu o zapotrzebowanie najbardziej wymagających klientów którzy poszukują prawdziwie głębokiej opalenizny. Caribbean Bronze PREMIUM to wynik długotrwałe jpracy. Dzięki wielu rozmowom przeprowadzonym z właścicielami salonów solaryjnych udało się stworzyć produkt, który wychodzi naprzeciw ich wysokim wymaganiom. Doskonała mieszanka składników luminescencyjnych oraz idealnie dobrane parametry tej lampy pozwolą zbudować perfekcyjną opaleniznę. Nie musimy już martwić się, że lampa jest za mocna lub za słaba-PREMIUM daje komfort wyboru! Dodatkowo lampy Caribbean Bronze PREMIUM cechuje dłuższa od przeciętnej żywotność dzięki czemu dłużej możemy cieszyć się jej działaniem. Lampa dostępna o mocy 160W współczynnik 2,6 UVB/UVA czas pracy 1000 godz.

Specyfikacja
Premium 160W
POBIERZ PDF

 

CB_SP160W

Caribbean Bronze Red Diamond 160W

Nie od dziś wiadomo, że perfekcyjny wygląd skóry to nie tylko piękna opalenizna ale również jej doskonała kondycja. Głęboko opalona, gładka, jedwabista i przede wszystkim zdrowa skóra daje poczucie komfortu i szczęścia każdemu klientowi salonu solaryjnego. To wszystko możesz uzyskać dzięki lampie Caribbean Bronze Red Diamond!! 50% lepsza pigmentacja, ochrona komórek przed wolnymi rodnikami, bardziej gładki proces opalania oraz pobudzenie metabolizmu skóry to tylko część korzyści jakie daje ta lampa. To prowadzi diament wśród lamp solaryjnych! Lampa dostępna o mocy 160W współczynnik 2,5 UVB/UVA czas pracy 800 godz.

Specyfikacja
Red Diamond 160W
POBIERZ PDF

 

Caribbean Bronze Power Plus

Lampy intensywnie brązujące o bardzo wysokim współczynniku UVB/UVA. Doskonałe efekty opalania oraz długa żywotność są najlepszym wyznacznikiem jakości lampy. Lampa dostępna o mocy 160W oraz 200W współczynnik 3,6 UVB/UVA czas pracy 800 godz.

Specyfikacja
Power Plus 160W
POBIERZ PDF
Specyfikacja
Plus 200W
POBIERZ PDF

 

CB_SP160W

Caribbean Bronze Super Plus 160W

Lampa jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na coraz mocniejszej lampy o długim czasie pracy, dające efekt natychmiastowej, intensywnej i zarazem trwałej opalenizny. Lampy wywołują rumień zaraz po seansie opalania. Lampa dostępna o mocy 160W współczynnik 3,1 UVB/UVA czas pracy 800 godz.

Specyfikacja
Super Plus 160W
POBIERZ PDF

 

CB_CL160W

Caribbean Bronze Classic 160W

Propozycja dla fanów łagodniejszej lampy przy której możemy dłużnej rozkoszować się rozgrzewająca mocą solarium. Lampa dostępna o mocy 160W współczynnik 2,8 UVB/UVA czas pracy 800 godz.

Specyfikacja
Classic 160W
POBIERZ PDF

 

CB_XPR180W

Caribbean Bronze X-Power R 180W

Lampa ograniczająca emisję promieniowania do poziomu 0,3 W/m² dostępna w mocy 180W. Lampa przeznaczona jest do urządzeń stojących oraz solarium „leżącego”, które nie posiada lamp wysokociśnieniowych tzw. opalaczy twarzy. Lampa dostępna o mocy 180W współczynnik 1,1 UVB/UVA czas pracy 800 godz.

Specyfikacja
X-Power R 180W
POBIERZ PDF

Top