Serwis solarium – Cassiopea

LAMPY SOLARIUM

Bez specjalnie dopasowanych lamp do solarium nie będzie można świadczyć profesjonalnie obsługi klientów. Niezwykle istotne jest to nie tylko dla skuteczności opalania w solarium, ale dodatkowo również dla bezpieczeństwa. Te lampy, które są użytkowane za długo lub nie są dopasowane do konkretnego modelu łóżka, nie będą dawały oczekiwanych rezultatów i mogą przyczyniać się nawet do poparzeń skóry powstałych podczas opalania się. Każdy profesjonalny salon powinien być wyposażony w nowoczesne lampy, które będą wymieniane regularnie zgodnie z zalecaniami producenta.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że solarium bez skutecznie i jednocześnie bezpiecznie działających sprzętów nie będzie dawało oczekiwanych zysków. Dlatego oferujemy lampy do solariów w dużym wyborze i służymy kompleksową pomocą w ich selekcji. Na dobór właściwego rodzaju lampy składa się wiele czynników, w tym między innymi rodzaj używanego solarium, jego stan techniczny, zalecenia producenta, konstrukcja oraz efekty wraz z przyzwyczajeniami klientów. Wszystkie z nich należy zatem wziąć pod uwagę, aby kupić lampę optymalną do konkretnego zastosowania. W naszej ofercie można znaleźć zatem szeroki wybór lamp, między innymi lampy Cosmedico takich rodzajów jak Cosmolux, CosmoSun, , Eruption, a także lampy spełniające normy Unii Europejskiej 0,3. Doradzamy w kwestii wymiany lamp, przeprowadzamy profesjonalny montaż.

Zapraszamy serdecznie do wybrania naszych usług – w swojej branży jesteśmy ekspertami i gwarantujemy pełne zadowolenie oraz świetne ceny.

Caribbean Bronze by Cosmedico

Caribbean Bronze jest serią lamp Cosmedico, spełniającą oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Lampy tej serii cieszą się niezmiennym powodzeniem już od 8 lat.

Cosmedico Cosmosun

Jedne z najpopularniejszych lamp firmy Cosmedico. W serii tej znajdują się lampy o różnej mocy jak również zawartości promieniowania UVA.

Cosmedico Cosmolux

Najwybitniejsze osiągnięcie firmy Cosmedico. Seria obejmuje następcę słynnej lampy 9k90 – Cosmolux 10k100 oraz Cosmolux 10k100 Plus. Cechą charakterystyczną serii 10k100 jest technologia VHR wydłużająca czas pracy do 1000 godzin.

Eruption

Lampy wyprodukowane w niemieckiej fabryce Narva. Cechą charakterystyczną jest bardzo dobra cena idąca w parze z niemiecką jakością.

Cosmedico Cosmofit

Seria lamp Cosmedico w nowej europejskiej normie 0,3

Isolde

Lampy pierwotnie wyprodukowane przez firmę Philips. Obecnie seria rozwijana przez niemiecką firmę iSOLde. Posiadamy w ofercie lampy o mocy 160W oraz 180W

 

Opalacze twarzy – lampy wysokociśnieniowe

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór opalaczy twarzy przeznaczonych do wszystkich urządzeń solarium od Ergoline po Soltron, MegaSun, Luxura

Lampy BlueSun

W tej serii znajdują się najlepsze lampy o mocy 25W, najczęściej wykorzystywane jako opalacze ramion oraz lampy wysokociśnieniowe

Cosmedico Collagen Pro Beauty

Lampy kolagenowe Cosmedico pozwolą urzeczywistnić marzenie o odmłodzonej skórze. Łagodne fale czerwonego światła lamp kolagenowych Cosmedico COLLAGEN Pro Beauty pobudzają produkcję kolagenu, elastyny oraz enzymów biologicznych. Wyraźne, widoczne wzmocnienie tkanki przyczynia się do zwiększenia jędrności skóry. Lampy kolagenowe Cosmedico COLLAGEN Pro Beauty można zamontować w solariach tak jak lampy UV. Pozwalają one zamienić łóżko solarium w nowoczesny sprzęt fototerapeutyczny. W swojej ofercie posiadamy lampy o różnych przedziałach mocy od 15W do 200W

Top