Serwis solarium – Cassiopea

SERWIS SOLARIUM

Kontakt do serwisu 42 717 40 62, 508 143 458, 509 653 060

 

miernik

Solaria do prawidłowego działania przez cały czas wymagają zaawansowanych prac serwisowych – zarówno po to, aby sprawdzać na bieżąco ich stan techniczny, jak i po to, aby w razie pojawienia się jakichkolwiek usterek szybko podjąć naprawę. Profesjonalny serwis powinien być realizowany zgodnie z zaleceniami producenta lub firmy serwisowej. W ten sposób solarium będzie mogło działać stale skutecznie i bezpiecznie opalać użytkowników.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Nie tylko można zamówić u nas solarium profesjonalne, ale również zlecić jego montaż i prace serwisowe. U nas serwis przeprowadzany jest przez kompetentne osoby, które posiadają szeroką wiedzę w naprawach solariów różnych marek. Jeżeli sprzęt zaczyna sprawiać problemy – nie włącza się, lampy zaczynają migać lub nie dają adekwatnej mocy, są zbyt słabe lub przeciwnie – stają się zbyt mocne, urządzenie działa inaczej niż poprzednio, wtedy trzeba przeprowadzić serwis, aby sprawdzić, czy pojawiły się jakiekolwiek usterki związane z jego użytkowaniem. Często problemem są zużyte części, w tym także lampy, które należy regularnie wymieniać. Nasi pracownicy dostarczą dopasowane części i przeprowadzą ich profesjonalny montaż. Przeprowadzamy także okresowe przeglądy solariów, które mogą zapobiec wielu bardziej kosztownym i skomplikowanym naprawom.

Na zlecenie wykonujemy również pomiary lamp profesjonalnym miernikiem promieni UV. Jeżeli solarium wymaga profesjonalnego serwisu, pojawiają się jakiekolwiek dysfunkcje, konieczne jest szybkie podjęcie działań. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Top