Serwis solarium – Cassiopea

ICE TUBE

Nowość na rynku solaryjnym: Tuba z podwójnym systemem chłodzenia. Rewelacyjnie niska cena w stosunku do jakości wykonania oraz dostępnych funkcji dająca 100 % satysfakcji.

Nowoczesny elegancki design oraz podświetlenie zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne sprawią że tuba ta będzie się prezentowała bardzo okazale w każdym Solarium.
Wyposażenie ICE Tube spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Solarium ICE Tube standardowo wyposażone jest w następujące opcje:

° 48 lamp – optymalna ilość lamp sprawi że Twoje ciało zostanie pokryte równomierną opalenizną.

° Elektroniczny panel sterowania – czytelny oraz łatwy w obsłudze panel sterowania.

° Radio/MP3 – opcja podłączenia własnego urządzenia MP3 daję możliwość słuchania swoich ulubionych utworów w czasie korzystania z urządzenia.

° Głośniki – wysoka jakoś głośników sprawi że słuchanie muzyki w czasie seansu opalania będzie jeszcze przyjemniejsze.

° Regulacja nawiewu chłodzenia – daję możliwość dostosowania odpowiedniej siły nawiewu w zależności od potrzeb klienta.

 

 

Tylko Solarium ICE Tube w odróżnieniu od innych urządzeń oferowanych na rynku solaryjnym posiada w wersji standardowej następujące opcje:

° Podwójny system chłodzenia – ten rewelacyjny system chłodzenia zapewnia odpowiednią temperaturę w środku urządzenia w trakcie seansu opalania. W przeciwieństwie do innych tego typu urządzeń ICE Tube posiada dodatkowy wentylator chłodzący powietrze wewnątrz urządzenia co zapobiega tworzeniu się wysokiej temperatury w czasie opalania. W tym samym czasie drugi wentylator zapewnia dopływ świeżego powietrza pobieranego z pomieszczenia.

 ° Centralny wyrzut powietrza – dzięki temu rozwiązaniu ciepłe powietrze może zostać wyrzucone z lokalu na zewnątrz nie powodując zbyt wysokiej temperatury zarówno w środku urządzenia jak i w lokalu.

 ° Bryzę – jednodyszowa bryza generująca orzeźwiającą mgiełkę wodną sprawi że seans opalania będzie czystą przyjemnością.

 

Istnieje również dodatkowa możliwość zamówienia VIBRY – specjalnej platformy wibracyjnej która pomoże poprawić kondycję fizyczną, odprężyć ciało oraz spalić zbędne kalorie.

 Dane techniczne:

Pobór mocy: 9,5kW/400V/45A/50Hz
Zabezpieczenie 3 x 20A
Waga około 350 kg
Minimalna wysokość pomieszczenia: 260 cm
Minimalny wymiar pomieszczenia 120 cm x 200 cm

 

Top